На першому місці по кількості поданих поправок – законопроект про ринок землі

До другого читання цього законопроекту подали 5 106 поправок, з яких прийнято на цей момент 24 (0,6% від загальної кількості) – від нардепів-«слуг» з Аграрного комітету – Артема Чорноморова, Марини Нікітіної і Павла Халімонова. Ще три поправки пройшло редакційно.

Об этом сообщает Роспрес

Найбільше поправок до законопроекту про ринок землі пропонували нардепи з фракції “Опозиційна платформа – За життя”, зокрема Нестор Шуфрич (522 поправок), Олександр Колтунович (511), Наталія Королевська (486), Олег Волошин (447), Ілля Кива (446). Усього нардепи ОПЗЖ запропонували 3 632 поправки до законопроекту про ринок землі, але всі вони були відхилені.

За зауваженням Головного юридичного управління від 11 січня, законопроект потребує суттєвого техніко-юридичного доопрацювання.

Окрім законопроекту про ринок землі, більше тисячі поправок також мають:

  • Законопроекти № 0901 “Про повну загальну середню освіту”,

  • Вже підписаний президентом урядовий закон № 2179 “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення”.

  • Підписаний 15 листопада закон № 2239-1 “Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу” (анбандлінг).

  • На п’ятому місці за кількістю поправок – № 1208-2 “Про Бюро фінансових розслідувань” (ініціатори – Ольга Василевська-Смаглюк і Денис Монастирський).

  • Шостим законопроектом-тисячником за кількістю поправок є № 2047-д, відомий як закон про ліквідацію “майданчиків Яценка”.

На графіці нижче можна побачити увесь перелік законопроектів, до яких подавалися поправки. Чим більше площа фігури, тим більше поправок. Малі фігури мають незначну кількість поправок. Менше десяти поправок мають 25 законопроектів або законів.

Загалом за 5 місяців роботи Верховної Ради 9-го скликання станом на 28 січня 2020 року назбиралося 27 992 поправки до 125 законопроектів від 370 нардепів. Із загальної кількості поправок 7 848 прийнято повністю, 1 229 – частково, ще 17 тисяч 587 було відхилено.

Читати більше про поправки: Як нардепи Ради-9 подавали поправки

Методологія:

Завантажені дані з розділу законодавча активність на сторінках народних депутатів на веб-сайті Верховної Ради.

Подані народним депутатом разом з іншим або іншими народними депутатами рахувалися окремо.Джерело статті: “https://www.chesno.org/post/3802/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя