Viktor Halasiuk: "УКРАЇНА - ГЛОБАЛЬНИЙ ДОНОР, хоча наші урядники чомусь..."

Viktor Halasiuk в facebook:

УКРАЇНА - ГЛОБАЛЬНИЙ ДОНОР, хоча наші урядники чомусь називають донорами наших кредиторів і конкурентів. Об этом сообщает st-vestnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

Цього разу українська система держзакупівель допомогає братам-полякам прозоро продати Києву 40 трамваїв, які до цього не придбали росіяни.

Польска Pesa Bydgoszcz обіграла львівський Електронтранс у поставці Києву 40 трамваїв на суму 1 813 199 000 грн, запропонувавши суму контракту на 1 000 грн дешевше українського виробника.

По-перше, проблема в законі про публічні закупівлі, згідно якого ціна - єдиний фактор вибору переможця. Це економічний абсурд! Рівень локалізації виробництва, умови постачання та оплати, гарантійні зобовязання і вартість обслуговування протягом життєвого циклу - все це має враховуватись при визначенні переможця, а не тільки ціна!

По-друге, проблема в підіграванні певним постачальникам, в цьому випадку іноземному - заявлений ТЕРМІН ПОСТАЧАННЯ складної технологічної продукції трамваїв коротший від реального виробничого циклу і під цей строк підпадає лише постачальник, який очевидно заздалегідь підготувався до тендеру - УМОВИ ОПЛАТИ з відстрочкою платежу на 30 днів, що грають на руку постачальнику, який заздалегідь підготувався до тендеру - УМОВИ ПОСТАВКИ DАP згідно з INCOTERMS-2010 одразу надають перевагу імпортній продукції, адже за розмитнення трамваїв 5 заплатить ПОКУПЕЦЬ, тобто ми з Вами - українці, платники податків. А сума цього ввізного мита - понад 90 млн грн! Порівняйте з тією 1 000 грн, через яку поляки обійшли українського виробника.

Ми з Олег Ляшко і командою Радикальної партії вирішимо проблему дискримінації українських виробників раз і назавжди, запровадивши нову формулу держзакупівель КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ, де ціна не буде визначати все! Комплексний підхід, який ми пропонуємо, унеможливить на майбутнє утискання українських високотехнологічних виробництв, втрату робочих місць, штучну імпортозалежність і немотивований відтік капіталу за кордон. Відповідний законопроект з додатковими гарантіями для українських виробників скоро буде внесений в Раду.

Українцям роботу, гідну зарплату і європейську перспективу!

Ми позбудемось статусу сировинної колонії світу і нас знатимуть і поважатимуть в світі як країну-виробника і країну-інноватора!Viktor Halasiuk


ТОП новости

Вход

Меню пользователя